English Polski

laptop zabezpieczony łańcuchem

misja firmy

Firma WHITE HATS powstało, ponieważ wierzymy, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Przepisem na dobrze wykonaną usługę jest starannie dobrany zespół: pasjonaci i specjaliści, którzy z pełnym zaangażowaniem zrealizują każdy projekt, w którym priorytetem jest wysoka jakość.

Naszym głównym produktem jest kompleksowa opieka nad bezpieczeństwem informatycznym firmy, a celem jest dostarczenie klientowi tego, czego potrzebuje. Dzięki temu

zaufali nam

ogłoszenia

  • 2013.05.01Firma MAREK HOBLER WHITE HATS z siedzibą we Wrocławiu Ul. Burzowa 9/7 pragnie poinformować, że jest beneficjentem w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” osi priorytetowej VI Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013. Tytuł projektu: „Rozwój eksportu poprzez wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w firmie Marek Hobler WHITE HATS”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Hasła projektu to „Dotacje na innowacje” oraz „Inwestujemy w waszą przyszłość”
  • telefon

    opowiedz o swoich potrzebach

    Strony internetowe nie rozumują, nie dopasują się do Ciebie. Skontaktuj się z nami a wspólnie przygotujemy rozwiązanie szyte na miarę. Pomimo ,że nasze korzenie znajdują się we Wrocławiu, współpracujemy z zespołami z całego świata - mamy doświadczenie w pracy na odległość.

    Proponowane formy kontaktu: